Zuzanna Jęcek

Radca Prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Za pracę magisterską pt. „Zarządca jako podmiot wykonujący prawa i obowiązki pracodawcy w postępowaniu sanacyjnym” otrzymała wyróżnienie w konkursie Przeglądu Prawa Handlowego na najlepsze prace magisterskie z dziedziny prawa handlowego. Z Kancelarią związana od 2015 roku, natomiast od roku 2014 – również ze Studencką Poradnią Prawną Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doktorantka w Katedrze Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych,  autorka artykułów naukowych. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

W Kancelarii zajmuje się doradztwem prawnym oraz prowadzeniem postępowań sądowych, administracyjnych oraz sądowoadministracyjnych m. in. w zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego.

Włada biegle w mowie i piśmie językiem angielskim, w tym angielskim językiem prawniczym oraz w podstawowym zakresie językiem niemieckim i prawniczym językiem niemieckim.