Kancelaria ATL Law Anna Błaszak Kancelaria Radcy Prawnego oferuje profesjonalną obsługę prawną polskich i zagranicznych firm. Wspomagamy przedsiębiorców w procesie decyzyjnym, minimalizujemy ryzyka związane z prowadzoną działalnością. Dbamy o rozwój biznesu w dynamicznie zmieniających się realiach gospodarczych, oferując szeroki zakres wysokiej jakości usług.

Zespół ATL Law tworzy grono kompetentnych prawników, specjalistów m.in. w dziedzinie prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa spółek czy prawa własności intelektualnej. Doświadczenie praktyczne nasi eksperci zdobywali w renomowanych kancelariach prawnych, także na stanowiskach partnerów.

To, co wyróżnia ATL Law to nieszablonowe podeście do powierzonych spraw, uwzględniające zarówno specyfikę prowadzonej przez Klienta działalności, jak i jego oczekiwania. Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem. Wszystkie kwestie rozpatrywane są kompleksowo przez wielozadaniowe zespoły. Wspieramy biznes w bieżącej działalności, współpracujemy przy dużych i złożonych projektach. Posiadamy także bogate doświadczenie w doradztwie oraz reprezentacji Klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Uwzględniając potrzeby zagranicznych przedsiębiorców, świadczymy usługi również w języku angielskim i niemieckim.

ATL Law jest częścią ATL Group, w skład której wchodzą: ATL Tax (doradztwo podatkowe), ATL Accounting (wsparcie rachunkowe i księgowe) oraz ATL Payroll (usługi z zakresu kadr i płac). Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w każdej z tych dziedzin.

Kancelaria świadczy usługi na terenie całego kraju, realizując zlecenia za pośrednictwem biur zlokalizowanych w Krakowie, Katowicach i Warszawie.

ATL Law Kancelaria Radcy prawnego

Co nas wyróżnia?

null

Profesjonalizm

ATL Law to zespół doświadczonych i wykwalikowanych prawników z doskonałą znajomością prawa. Do powierzonych spraw podchodzimy w sposób indywidualny i nowatorski.

null

Rzetelność

W ATL Law każdy problem konsultujemy w zespole. Potencjalne rozwiązania rozpatrują specjaliści z najróżniejszych, również pozaprawnych, dziedzin.

null

Terminowość

Nasi eksperci dotrzymują nawet najbardziej wymagających terminów. Bezpieczeństwo prawne i interes ekonomiczny Klienta są dla nas najważniejsze.

null

Dyspozycyjność

Kancelaria oferuje pomoc prawną w dogodnych godzinach i dowolnym miejscu. Działamy na terenie całego kraju, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem.

null

Zaangażowanie

Sprawy każdego klienta, niezależnie od tego, czy jest to duży podmiot gospodarczy czy osoba fizyczna, traktujemy z należytą starannością.

null

Najwyższa jakość

Wykorzystujemy doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych. Każdą sprawę prowadzimy zgodnie z najwyższymi standardami.