Kancelaria ATL Law Anna Błaszak Kancelaria Radcy Prawnego oferuje profesjonalną obsługę prawną polskich i zagranicznych firm. Wspomagamy przedsiębiorców w procesie decyzyjnym, minimalizujemy ryzyka związane z prowadzoną działalnością. Dbamy o rozwój biznesu w dynamicznie zmieniających się realiach gospodarczych, oferując szeroki zakres wysokiej jakości usług. Świadczymy usługi prawne również za pośrednictwem środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość.

Zespół ATL Law tworzy grono kompetentnych prawników, specjalistów m.in. w dziedzinie prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa spółek czy prawa własności intelektualnej. Doświadczenie praktyczne nasi eksperci zdobywali w renomowanych kancelariach prawnych, także na stanowiskach partnerów.

To, co wyróżnia ATL Law to nieszablonowe podeście do powierzonych spraw, uwzględniające zarówno specyfikę prowadzonej przez Klienta działalności, jak i jego oczekiwania. Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem. Wszystkie kwestie rozpatrywane są kompleksowo przez wielozadaniowe zespoły. Wspieramy biznes w bieżącej działalności, współpracujemy przy dużych i złożonych projektach. Posiadamy także bogate doświadczenie w doradztwie oraz reprezentacji Klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Uwzględniając potrzeby zagranicznych przedsiębiorców, świadczymy usługi również w języku angielskim i niemieckim.

ATL Law jest częścią ATL Group, w skład której wchodzą: ATL Tax (doradztwo podatkowe), ATL Accounting (wsparcie rachunkowe i księgowe) oraz ATL Payroll (usługi z zakresu kadr i płac). Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w każdej z tych dziedzin.

Kancelaria świadczy usługi na terenie całego kraju, realizując zlecenia za pośrednictwem biur zlokalizowanych w Krakowie, Katowicach i Warszawie oraz zdalnie.

ATL Law Kancelaria Radcy prawnego

Co nas wyróżnia?

null

Profesjonalizm

ATL Law to zespół doświadczonych i wykwalikowanych prawników z doskonałą znajomością prawa. Do powierzonych spraw podchodzimy w sposób indywidualny i nowatorski.

null

Rzetelność

W ATL Law każdy problem konsultujemy w zespole. Potencjalne rozwiązania rozpatrują specjaliści z najróżniejszych, również pozaprawnych, dziedzin.

null

Terminowość

Nasi eksperci dotrzymują nawet najbardziej wymagających terminów. Bezpieczeństwo prawne i interes ekonomiczny Klienta są dla nas najważniejsze.

null

Dyspozycyjność

Kancelaria oferuje pomoc prawną w dogodnych godzinach i dowolnym miejscu. Działamy na terenie całego kraju, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem.

null

Zaangażowanie

Sprawy każdego klienta, niezależnie od tego, czy jest to duży podmiot gospodarczy czy osoba fizyczna, traktujemy z należytą starannością.

null

Najwyższa jakość

Wykorzystujemy doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych. Każdą sprawę prowadzimy zgodnie z najwyższymi standardami.