Usługi prawne ATL Law

ATL Law specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Kancelaria radcy prawnego gwarantuje Klientom najwyższy standard oferowanych usług we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Sprawdź jakie usługi prawne świadczymy:

Prawo gospodarcze & obsługa korporacyjna

Doradzamy we wszystkich aspektach prawnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Usługi prawne świadczymy ze zrozumieniem oczekiwań oraz interesów ekonomicznych Klientów. Dbamy o rozwój spółek osobowych oraz kapitałowych. Wspieramy podmioty polskie i zagraniczne od momentu utworzenia, przez funkcjonowanie, aż po ustanie ich bytu.

Czytaj więcej »

Prawo podatkowe

Oferujemy usługi prawne polegające na wsparciu w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa podatkowego. Identyfikujemy zagrożenia i ograniczamy ryzyko ich wystąpienia w przyszłości. Pomagamy w sporach z organami podatkowymi, w tym przed sądami administracyjnymi.

Czytaj więcej »

Prawo pracy & ubezpieczenia społeczne

Konsultujemy z pracodawcami wszelkie zagadnienia z zakresu prawa pracy oraz obszaru HR. Zapewniamy obsługę bieżącą firm, współpracujemy przy konkretnych projektach. Rekomendujemy rozwiązania, które pozwalają zminimalizować ryzyko negatywnych skutków kontroli i sporów sądowych.

Czytaj więcej »

Delegowanie pracowników & zatrudnianie cudzoziemców

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania związane z organizacją międzynarodowego przepływu personelu. Prowadzimy doradztwo w języku angielskim i niemieckim.

Czytaj więcej »

Ochrona danych osobowych

Usługi prawne dla firm obejmują pomoc w wypełnieniu obowiązków związanych z RODO i przetwarzaniem danych osobowych. Tworzymy zabezpieczenia, minimalizujemy ryzyko naruszenia w procesie przetwarzania.

Czytaj więcej »

Postępowania sądowe

Reprezentujemy przedsiębiorców w postępowaniach przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, Sądem Najwyższym oraz sądami administracyjnymi i arbitrażowymi. Prowadzimy również mediacje i inne usługi prawne.

Czytaj więcej »

Prawo bankowe i ubezpieczenia prywatne

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze prawnej spraw z bankami oraz firmami ubezpieczeniowymi. Usługi prawne obejmują doradztwo w bieżącej działalności i aktywne uczestnictwo w postępowaniach sądowych.

Czytaj więcej »

Prawo własności intelektualnej

Udzielamy wszechstronnej pomocy prawnej w zakresie szeroko rozumianej własności intelektualnej. Dochodzimy roszczeń w wyniku naruszenia dóbr osobistych.

Czytaj więcej »

Ochrona konkurencji i konsumentów

Wspieramy przedsiębiorców w osiągnięciu zamierzonych celów gospodarczych. Zabezpieczamy firmy przed nieuczciwymi praktykami konkurentów, dbamy o interesy konsumentów.

Czytaj więcej »

Compliance

Tworzymy indywidualne programy Compliance. Przeprowadzamy dokładną analizę przedsiębiorstwa, identyfikujemy ryzyka wystąpienia niezgodności z prawem, proponujemy rozwiązania naprawcze.

Czytaj więcej »